Enhance Your Professional Career With Our Professional Program

مركز آموزش اوراکل به عنوان یک واحد کسب و کار مستقل و موفق در کنار دیگر واحدهای آموزشی مجموعه فعالیت می کند. با توجه به اینکه بخش عمده ای از فعالیت های شرکت در راستای مشاوره و اجرای سیستم های جامع نرم افزاری تحت پایگاه داده های اوراکل می باشد، ارائه خدمات آموزشی مرتبط، بسترسازی آموزشی، معرفی فن آوری های مربوطه و توسعه كاربردهای آموزشی در این زمینه، با تكیه به تجربه غنی متخصصان مجموعه از اهمیت بسزایی برخوردار میباشد، در راستای این مهم مركز آموزش مبادرت به برگزاری كلاسهای آموزشی اوراکل در گروه دوره های تخصصی ذیل كرده است:

کلیه فعالیت های این واحد در راستای ارائه خدمات آموزشی با بهترین سطح کیفی و فنی و بهنگام با تکنولوژی روز می باشد. دانش پژوهان ما بهترین بازاریابان ما هستند و این مركز همواره علاقمندان زیادی را از اقصی نقاط کشورمان به خود جلب نموده است.

ویژگیهای برجسته دوره‌های آموزشی اوراکل شرکت عصر دانش افزار
انطباق با استانداردهای آموزشی Oracle University
بهره گیری از کارشناسان برجسته واحدهای فنی مجموعه عصردانش و تجربه ایشان جهت تدریس دوره های آموزشی
تدریس دوره ها توسط مدرسین دارای مدرک رسمی اوراکل (OCA,OCP,OCM)
استفاده از جزوات و اسلاید های آموزشی Oracle University
امکان تجربه عملی مفاهیم در کنار مباحث تئوریک



نقشه راه اوراکل در مرکز آموزش





مركز آموزش عصر دانش افزار سابقه درخشانی نیز در آموزش دوره های سیستم عامل مبتنی بر Unix داشته است. همانطور که اکثر کارشناسان اطلاع دارند، درآینده ای نه چندان دور سیستم عامل Linux، سیستم عامل ملی ما خواهد بود و همین امر دلیل بر اهمیت نقش آن در آینده صنعتIT کشور می باشد.
این مرکز با توجه به درک این مهم و نیاز آینده بازار IT و ICT کشور در به کارگیری نیروهای متخصص Linux، فعالیت متمرکزی را جهت آموزش سیستم عامل Linux و دیگر سیستمهای عامل مبتنی بر Unix ونیز بهبود روشهای آموزشی آن انجام داده و خواهد داد.
برگزاری سمینارهای آموزشی، دوره های عملی کوتاه مدت تخصصی تحت عنوان کارگاهای آموزشی از دیگر فعالیتهای این حوزه می باشد، که نیازهای کاملاً حرفه ای متخصصین را در IT برطرف می نماید.

لیست گروه‌های تخصصی لینوکس به شرح زیر است:



دوره آموزشهای راهبری و طراحی شبکه شرکت عصر دانش افزار که تحت نام آموزش سیسکو فعالیت می‌نماید به صورت متمرکز بر روی آموزشهای مهارتی سیسکو تا سطح حرفه ای فعالیت می نماید. آموزش سیسکو با تکیه بر دانش فنی تیم فنی و مهندسی شرکت و مدرسین با تجربه و سابقه کاری حرفه ای و دارای گواهینامه بین المللی معتبر، همچنین آزمایشگاه های مجهز سهم بسزایی در تربیت نیروی متخصص و نیمه متخصص کار آمد حوزه فن آوری اطلاعات سازمانها و شرکتها داشته و دارد.
برگزاری سمینارهای آموزشی، دوره های عملی کوتاه مدت تخصصی تحت عنوان کارگاهای آموزشی از دیگر فعالیتهای این حوزه می باشد، که نیازهای کاملاً حرفه ای متخصصین را در IT برطرف می‌نماید.

لیست گروه‌های تخصصی سیسکو به شرح زیر است:
تعاریف
در این بخش برخی دوره های قابل ارائه در حوزه آموزش سیسکو مشخص و تعریف می گردند.
1) دوره های تخصصی سطح پایه سیسکو (Intermediate Level)
1-1) CCNA (Cisco Certified Network Associate)
در این دوره نصب، راه اندازی، تنظیم وراهبری، سرویسهای LAN، WAN ،Dial Access، شبکه های کوچک تا حد 100 نود و کمتر و همچنین پروتکلهای IP ،IGRP، سریال، Frame Relay ،IPRIP ،VLAN، اترنت و Access List آموزش داده می شود.
1-2) CCDA (Cisco Certified Design Associate)
در این دوره مبانی پایه و دانش طراحی ساختارهای شبکه های مبتنی بر تجهیزات سیسکو آموزش داده می شود. متخصص در پایان این دوره قادر خواهد بود ساختارهای شبکه مانند LAN، WAN و Dial access را با استفاده از تکنولوژی های سوئیچینگ و Routing طراحی نماید.
2) دوره های حرفه ای (Professional level)
2-1) CCNP (Cisco Certified Network professional)
در این دوره نصب و راه اندازی، عیب یابی شبکه های وسیع LAN و WAN از 100 تا 500 نود، آموزش داده می شود. همچنین در این سطح بر روی تکنولوژی امنیت، شبکه های با ترافیک بالا،VPN و تکنولوژی های با پهنای باند بالا، تکیه می گردد.
2-2) CCSP (Cisco Certified Security professional)
در این دوره متخصص نحوه ایمن سازی و مدیریت ساختار شبکه را فرا می گیرد تا فعالیتهای شبکه را ایمن وهزینه ها را کاهش دهد. در این دوره متخصص حرفه ای با مفاهیم VPN ،Intension Protection ،Perimeter Security کاملاً آشنا می گردد.