مرکز آموزش شرکت عصر دانش افزار از سال 1382 به عنوان یکی از مراکز پیشتاز در زمینه آموزش تخصصی اوراکل به صورت واحدی مستقل و با فضای آموزشی مجزا فعالیت خود را برای طیف وسیعی از مشتاقان آغاز کرده است. این مرکز به واسطه بهره گیری از مجرب ترین اساتید و تمرکز بر کیفیت برگزاری دوره های آموزشی موفق به کسب بالاترین جایگاه در حوزه اوراکل در بین مخاطبان خود گردیده است. مرکز آموزش شرکت عصر دانش افزار به موازات فعالیت اصلی و تخصصی خود در حوزه اوراکل و در پاسخ به درخواست مخاطبان ارزشمند خود در سایر حوزه ها مانند، هوش تجاری، لینوکس، شبکه و برنامه نویسی موبایل نیز به صورت وسیع فعالیت می نماید.

از ویژگی های این مرکز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • برگزاری دوره های آموزشی اوراکل مطابق با محتوای دوره های آموزشی Oracle University
  • بهره گیری از اساتید متخصص، مجرب و آشنا به جدید ترین متدهای آموزشی بر اساس استاندارهای بین المللی و دارای گواهی نامه های معتبر
  • انعطاف پذیری در رفع نیازهای آموزشی مشتریان و طراحی و اجرای دوره های سفارشی
  • معرفی نیروی متخصص و کارآمد به شرکت ها و سازمانها
  • اعطای گواهینامه معتبر در پایان دوره
  • همکاری با بیش از یکصد نهاد و سازمان دولتی و خصوصی با توجه به سطح کیفی آموزش

فرصتهای شغلی:

با توجه به قابلیتهای پایگاه داده اوراکل مبنی بر مدیریت بانکهای اطلاعاتی حجیم و با توجه به روند رو به رشد حجم داده ها در سازمان های مختلف بسیاری از سازمان ها ناگزیر به انتخاب یا چرخش به پایگاه داده اوراکل هستند بنابراین بازار اوراکل به شدت در حال توسعه است و نیاز به متخصصین و کارشناسان این حوزه به جهت پشتیبانی از این سیستم بیش از پیش احساس می شود. در کنار این تقاضای ارزشمند بازار جذابیت دیگری که به افراد انگیزه بیشتری در جهت ورود به دنیای حرفه ای اوراکل می دهد، متوسط درآمد متخصصین و کارشناسان این سیستم است که به مراتب از میانگین سایر تخصص ها بالا تر است. بنابراین آموزش و یادگیری این حوزه آینده شغلی خوبی را برای متخصصین رقم می زند. ما در این مسیر یار و همراه شما هستیم.